22 Nisan 2015 Çarşamba

2015' DE MAYOLARA PENCERE AÇTIK


2015 yaz sezonunun trendlerinden biri pencereli modeller. Özellikle tek parça mayolarda farklılık yaratan orijinal modeller için sizlere ufak bir derleme yaptık.
 Pencerelerin kesimi kumaşsız yada tüllü olduğu için daha çabuk kuruyacaktır. Vücudu toplayarak kusurları kapatmak için güzel bir hile olarak düşünebilirsiniz.


 Bu modelde olduğu gibi kapalı, rahat aynı zamanda modern ve genç çizgileri yakalayabilirsiniz.veya bu model ile karın kısmınızda bulunan çatlaklar izler veya fazlalıklarınızı tül ile gizleyebilirsiniz. Mayokini kullanmaktan daha pratik olacaktır.


Sade mayonuzu biraz daha hareketlendirmek isterseniz bir başka alternatif.

Son yıllarda her şeyde olduğu gibi mayoda da sırt dekoltesi düşünürseniz sitemizdeki bir başka alternatif.


Bunlar da pencereler de tercih edebileceğiniz farklı modeller... Genç bayanlar için hem spor hem şık olan bu modelleri özellikle tavsiye ederiz.veya daha farklı bir model. Göğüsü dekolteli fakat rahat kullanılabilecek bir model... Beach-clublarda gözler üzerinizde olacaktır.

Spor modellerden vazgeçmeyenler için de pencereli modeller bulmak mümkün. Sırt ve bel bölgenizin daha kolay kurumasını sağlayacaktır.

 Bütün bu modelleri ve daha fazlası güncellenen içeriği ile sitemizde bulmanız mümkündür. 2015 yazı MayoCenneti ile çok daha güzel.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder